HizmetlerAnahtar Teslim Yazılım Geliştirme

İş süreçlerinizi hızlandırmak, stabil, sürdürülebilir ve ölçümlenebilir hale getirmek için ihtiyacınız olan yazılımları başarıyla tamamlar ve uzun dönemli güvenilir ilişkiler kurarız.

Kurumsal Eğitimler

Sertifikalı uzman eğitmenlerimiz ile bilişim eğitimi ihtiyaçlarınızı karşılar, her zaman memnun katılımcı hedefiyle çalışır ve bunu gerçekleştiririz.

Cloud ve Hosting Hizmetleri

Uygulamalarınız için doğru yönetim ve barındırma modelini seçerek maliyetleri düşürmek, sorunları tahmin etmek, bunları kullanıcıları etkilemeden çözümlemek, uygulama kullanımını ve performansını arttırmak gibi konularda destek ve danışmanlık veririz.

IPhone & IPad Programlama

Hayata geçirmek istediğiniz fikirlerinizi ve iş uygulamalarınızı tüm IPhone ve IPad cihazlar için büyüleyici bir şekilde gerçekleştirir ve bir adım önde olmanızı sağlarız.

Android Programlama

Android işletim sistemli cihazların çeşitliliğini ve farklılığını bilir, her birinde sorunsuz çalışması için en iyisini yaparız.

HTML5 (Hibrit) Programlama

IOS (Apple), Android ve Windows Phone işletim sistemli mobil cihazlar için ayrı ayrı uygulamalar geliştirmek yerine HTML 5' in gücü ile proje maliyetinizi düşürerek tek bir uygulama altında toplarız. Tek bir uygulamanın tüm modern işletim sistemli cihazlarda çalışabilir olmasını sağlarız.

UI/UX Design

İnsanların gördüğü, uygulamanızın altyapısı ya da teknik tarafı değil arayüzü ve kullanım kolaylığıdır. Kullanıcı Deneyimini (User Experience) ciddiye alır ve kullanıcıların uygulamalardan beklentilerini biliriz.

El Terminal Uygulamaları

İşinizi sahada da başarılı bir şekilde sürdürebilmek için hem online hem offline modda çalışabilen mobil çözümler sunarız.

Veritabanı Hizmetleri

Veri yönetiminiz için; veritabanı modelleme, performans iyileştirme gibi çözümler sunarız.

Teknoloji Danışmanlığı

Kurumsal yazılımlar geliştirme, implementasyon, entegrasyonlar ve uygulama destek konularında edindiğimiz tecrübeleri paylaşarak sorunlarınıza ve fikirlerinize çözümler üretir, başarıya ulaşmanıza yardımcı oluruz.

İşe Alım Süreçleri

Şirket kültürünüze ve projelerinize hızla dedike olabilecek, tecrübeli teknik personeli bulup, sizin için mülakat ve yetkinlik sınavlarından geçiririz. İstenildiğinde eğitim ve bordrolama süreçlerini de yönetip sizlerin iş yükü, zaman ve maliyet açısından kârlı duruma geçmenizi sağlarız.

Bakım & Destek

Ürettiğimiz çözümlerin ya da mevcut uygulamalarınızın bakım ve desteğini özverili, kusursuz ve profesyonelce sürdürürüz.